O nas

logo_CARA_FUN_03

Jeśli jeszcze nie posiadasz wymarzonego pojazdu kempingowego – zadzwoń ! Jeśli już jesteś posiadaczem przyczepy kempingowej lub kampera – również zadzwoń.                                          
Niezależnie od tego czy interesuje Cię zakup nowego lub używanego pojazdu z chęcią pomożemy w dopasowaniu modelu i wyborze najkorzystniejszej oferty.
Chciałbyś wyposażyć swój pojazd w urządzenia ułatwiające jego obsługę ?
Brakuje Ci odrobiny luksusu w Twoim pojeździe?
Służymy pomocą w wyborze akcesoriów i zajmiemy się ich montażem.

 Korzystasz z wypoczynku nad Bałtykiem?                                                                        W trosce o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie podczas wyprawy Twoim pojazdem oferujemy Ci jego kompleksową obsługę. Niezależnie od tego czy cieknie Ci kran, przecieka okno, masz  kłopoty z instalacją elektryczną, nie działa Ci kuchnia czy ogrzewanie, a może zepsuło  Ci się jedzenie w lodówce – jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Jeśli w drodze, niestety, spotkała Cię nieprzyjemna sytuacja i ktoś niespodziewanie zaparkował  w tyle Twojego pojazdu – skontaktuj się z nami !
 

Nie posiadasz gotówki?  Żaden problem, przyjmujemy płatności kartą !!
 

Wybierasz się w podróż po Europie?  Przygotujemy Twój pojazd do najdalszych podróży  w najróżniejszych warunkach.
Martwisz się co zrobić ze swoją przyczepą lub kamperem po sezonie?   Już nie musisz !  Zapewnimy spokojny zimowy odpoczynek Twojego pojazdu                                                               
i przygotujemy go do nowego sezonu.  

Od dzisiaj nie musisz nawet wychodzić z domu. To my dojedziemy do Ciebie !!